SERVICES

Prograft Medikal, ürünleriyle saç ekim sektörüne en iyi hizmeti vermekte ve hayata güzellik ve sağlık katan çözüm önerileri geliştirmeye devam etmektedir.

TURNKEY PROJECT SERVICEPrograft Medikal, kişiselleştirilmiş yaklaşımıyla, anahtar-teslim oda kurulumu projelerinden perakende ve toptan satış taleplerine kadar, saç ekim sektörüne ilişkin her ölçekteki talepler için çözüm üretmektedir. Medikal uluslararası ölçekte saç ekim odası tasarımı, planlama, satın alma ve tıbbi ekipman montajı gibi anahtar teslim oda kurulumu hizmeti vermektedir. Saç ekim sektörünün en önde gelen uzmanlarıyla birlikte çalışmalar yapman, Prograft Medikal, bu yolla, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına özel çözümler sunabilmektedir.

High Quality, Excellence Service!

TECHNICAL SERVICEPrograft Medikal, saç ekiminde kullanılan 4.000 çeşit ürün, paslanmaz çelik, titanyum, tungsten carbide, alüminyum, fiber, silikon, bakır gibi farklı materyallerden üretilmiş saç ekiminde kullanılabilen her marka cerrahi el aletlerinin, cerrahi motor sistemlerinin, medikal cihazların arıza tespitlerini ve bakımlarını, onarım ve yenilenmesi ile orijinaline uygun şekilde yapılabilmektedir.

Cerrahi el aletlerin yüzeyine kolay bir işlem olan kumlama yapılmamakta, onun yerine orijinal özelliğine uygun scoch yöntemiyle matlaştırılmaktadır. Kumlama işlemi bir alet için ortalama 20 saniye de gerçekleştirilirken, scoch işlemi 5-6 dakikada yapılabilmektedir. Kumlama yönteminde aletlerin korozyona karşı dirençleri zayıflamakta, alet üzerinde su toplama oranı yükselmektedir. Kumlama işlemi sadece, aletin scoch yapılamayacak durumdaki iç kısımlarına yapılmaktadır.

English